Lietošanas pieredze Cardione

Albēna no Zlatogradas dalījās pieredzē par Cardione lietošanu

augsts spiediens pirms ieplūdes Cardione

Cardione tika galā ar gadiem ilgušo hipertensiju

Man ir vairāk nekā 5 gadu pieredze hipertensijas ārstēšanā. Sākotnēji slimība bija asimptomātiska. Bija nogurums pēc nelielas fiziskas slodzes, bet nepievērsu tam uzmanību. Tad nāca galvassāpes un reibonis. Mana ģimene sāka pamanīt, ka man ir atmiņas traucējumi. Es biju aizkaitināta jebkāda iemesla dēļ, no šāda satraukuma es sāku slikti gulēt. Man bija jāredz ārsts. Pēc apskates man konstatēja II stadijas hipertensiju. Ārsts man teica, ka šādus simptomus nevar paciest, un man bija jāpiesakās, tiklīdz sāku pamanīt izmaiņas savā veselībā.

Kopš sāku slimot, man izrakstīja vairākas zāles, kuras bija jādzer vairākas reizes dienā, no rīta un vakarā, pirms gulētiešanas. Daudzas zāles man nederēja - dažas tabletes sagādāja problēmas ar vēderu, citas lika iemidzināt, ka nevarēju iet uz darbu. Man bija jāeksperimentē, lai atrastu pareizo līdzekli. Bet pēc to lietošanas man sākās problēmas ar aknām.

Nākamajā vizītē pie ārsta ārsts ieteica izmēģināt Cardione ar dabīgām sastāvdaļām. Pasūtīju 2 iepakojumus ražotāja mājaslapā un gaidīju sūtījumu.

spiediena indikatori stabilizējās pēc Cardione lietošanas

Kā lietot tabletes, zāļu pārskats

Sāku lietot Cardione tabletes, kā rakstīts lietošanas instrukcijā. Tabletes ir mazas un bez garšas. Uzņemšanas režīms bija šāds: 1 tablete no rīta un 1 vakarā. Nav piesaistīts ēdienam. Pirmais, ko pamanīju, ka pēc tablešu lietošanas vēderā nav nekādu nepatīkamu sajūtu, nebija pēcgaršas ar ķīmisku nokrāsu, kas nereti vajāja, lietojot citas zāles.

Jau pēc 5 dienām pēc Cardione lietošanas es sāku pamanīt, ka mana veselība uzlabojās. Spiediens joprojām bija augstāks par normu, bet miegs sāka atgūties, galvassāpes pazuda. Pēc 2 nedēļām reibonis pilnībā pazuda, asinsspiediens atjaunojās, atmiņa uzlabojās.

Es pasūtīju zāles papildus pilnam kursam, kas man bija 2 mēneši. Slimnīcā veiktais izmeklējums parādīja, ka man ir samazinājies holesterīna līmenis, rādītāji normalizējās, un asinsspiediens bija stabils 130/80.

Ar Cardione es kļuvu dzīvespriecīgāka, galvassāpes pārstāja mocīt, mans garastāvoklis uzlabojās. Mana ģimene manī pamanīja pozitīvas pārmaiņas.