Atsauksmes par Cardione

 • Maksims
  Manas atkarības dēļ es ieguvu pastāvīgu hipertensiju. Izsmēķēja līdz 35 cigaretēm dienā. Ārsts man ieteica Cardione atbalstīt traukus. Es sāku lietot 2 tabletes dienā un pēc nedēļas es jutu, ka spiediens ir pārstājis strauji pieaugt.
  Cardione
 • Ralfs
  Liekais svars neļauj man daudz kustēties. Šī iemesla dēļ mans spiediens ļoti lec, it īpaši no rīta, pēc pamošanās. Manu acu priekšā kļūst tumšs, zeme aiziet no manām kājām. Es uzzināju par narkotiku Cardione. Nedēļu dzēru 2 tabletes, sāku pamanīt, ka no rīta sāku justies daudz labāk. Es pilnībā izdzēru kursu, pazemināju spiedienu līdz normālām vērtībām.
  Cardione
 • Evelīna
  Man sākās problēmas ar sirdi pirms 2 gadiem, uz pamatslimības fona man sāka celties asinsspiediens. Es dzeru lielu skaitu tablešu sirdij, es negribēju pievienot daudz zāles arī spiedienam. Saglabāts Cardione. Tikai 1 tablete vakarā palīdzēja stabilizēt spiedienu līdz 130/85.
  Cardione
 • Sofija
  Mans asinsspiediens sākās grūtniecības laikā. Pēc bērna piedzimšanas spiediens kļuva stabili augsts 150/95. Tā kā es nebaroju bērnu ar krūti, sāku lietot dabisko preparātu Cardione. Ikmēneša kurss. Rezultāts - spiediens normalizējās, galvassāpes pazuda.
  Cardione
 • Anita
  Es nekad nezināju, kas ir augsts asinsspiediens. Vienmēr esmu sportojis un aktīvi dzīvojis. Bet pēc traumas man nācās pamest sportu. Un man sākās problēmas ar asinsvadiem un līdz ar to arī paaugstināts asinsspiediens. Es ilgi meklēju zāles, izmēģināju daudzas zāles, bet tikai Cardione tabletēs patiešām palīdzēja ilgstoši samazināt spiedienu.
  Cardione
Lietotāja vērtējums Cardione
4.6
13